KURUCU AV.SETENAY DİNÇELLER

 

Dinçeller Legal Kurucu Avukatı Setenay Dinçeller Maltepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olup, aynı zamanda çift anadal programıyla Maltepe Üniversitesi Uluslararası Ticaret Ve Lojistik Yönetimi bölümünü birincilikle bitirmiştir. Daha önce birçok kurumsal firmada çalışan kurucumuz Gayrimenkul Hukuku , Ticaret Hukuku , Taşımacılık Hukuku , İş Hukuku, Bilişim Hukuk alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir.

Av.Setenay Dinçeller şirketlere danışmanlık hizmeti vererek önleyici hukuk anlamında da hukuki tavsiyelerde bulunmaktadır. Farklı sektörlerde hizmet veren şirketlerin işçileri ile kurumlar arasında yer alan uyuşmazlıklarda da müvekkillerine destek vermektedir. Gayrimenkul Hukuku alanında uzman bir kadroyla ilerleyen Av.Setenay Dinçeller A’dan Z’ye tüm süreç yönetiminde danışmanlık hizmeti vermektedir.

Setenay Dinçeller , Bilişim Hukuku alanında itibar yönetimi , internetten hukuka aykırı içeriklerin kaldırılması , erişim engelleme ,sosyal medya şirketlerine gizlilik, kullanıcı ve üyelik sözleşmelerinin, veri koruma ve çerez (cookie) politikalarının hazırlanması,  mesafeli satış sözleşmeleri ve bilgilendirme formlarının hazırlanması vb. alanlarla sınırlı olmamak üzere geniş bir yelpazede danışmanlık hizmeti vermektedir.